اخبار

نشست مشترک مدیریت بندر شهید باهنر و واحد IT

نشست مشترک مدیریت بندر شهید باهنر و واحد IT
روز دوشنبه مورخ 6/4/90 نشست مشترکی با حضور مدیر اداره بندر و دریانوردی شهید باهنر و واحد انفورماتیک آن بندر جهت بررسی پروژه های سال 90 واحدIT برگزار گردید.

  

به گزارش روابط عمومی بندر شهید باهنر روز دوشنبه مورخ 6/4/90 نشست مشترکی با حضور مدیر اداره بندر و دریانوردی شهید باهنر و واحد انفورماتیک آن بندر جهت بررسی مسایل مربوط به بنادر تابعه (بندر شهید حقانی و بندر جاسک) برگزار گردید .

در این جلسه اعلام گردید که حداکثر تا اول مرداد ماه سال جاری برقراری لینک ارتباط بی سیم بندر شهید باهنر با بندر شهید حقانی برقرار خواهد شد و از این طریق استفاده از سیستم اتوماسیون اداری و سایر نرم افزارهای موجود در بندر شهید حقانی امکان پذیر خواهد شد .

مدیر اداره بندر و دریانوردی شهید باهنر در این نشست اعلام کرد: با توجه به اعتبارات خوبی که سازمان بنادر در راستای توسعه شبکه IT در بنادر در نظر گرفته اند ، مقرر شد که حداکثر تا اول مهر ماه سال 90 بندر شهیدباهنر به فیبر نوری شبکه سراسری از طریق مخابرات متصل گردد .

در این جلسه تصمیم گرفته شد که هر چه سریعتر نسبت به اجرایی شدن طرح شبکه داخلی بندر جاسک اقدام تا بندر مذکور در آینده با ایجاد زیرساختهای لازم از طریق نرم افزار های موجود ارتباط الکترونیکی با مرکز استان هم برقرار کند.

۱۱ تیر ۱۳۹۰ ۰۸:۴۵
تعداد بازدید : ۱,۴۳۶