اخبار

به دنبال عقد قرارداد با دانشگاه علوم پزشکی صورت گرفت؛

اجرای طرح سلامت کارکنان در بندر شهید باهنر/ بهبود بهداشت و مدیریت استرس شغلی با ارائه خدمات مشاوره‌ای

اجرای طرح سلامت کارکنان در بندر شهید باهنر/ بهبود بهداشت و مدیریت استرس شغلی با ارائه خدمات مشاوره‌ای
مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان از اجرای طرح سنجش سلامت پرسنل بندر شهید باهنر با همکاری دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان خبر داد و گفت: این طرح طی سه مرحله اصلی درحال انجام است.

به گزارش روابط عمومی مدیریت بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان؛ "حمیدرضا محمدحسینی تختی" افزود: در راستای پیشبرد اهداف سازمانی و پایش سطح سلامت روان پرسنل بندر شهید باهنر طی سه مرحله با عقد قرارداد با دانشگاه علوم پزشکی این طرح در حال برگزاری است. 

وی ادامه داد: در مرحله نخست از اجرای این طرح توزیع پرسش‌نامه میان پرسنل و  ارزیابی اطلاعات مورد پایش قرار گرفته و نتیجه آن با برگزاری کارگاه آموزشی استمرار خواهد داشت.

 مدیر بندر شهید باهنر،  مدیریت استرس شغلی را از اهداف این طرح عنوان کرد و افزود: ارائه خدمات مشاوره‌ای در حوزه فردی و اجتماعی از عوامل موثر به منظور رضایت شغلی کارکنان بوده که تداوم آن اثرات موثری را به همراه دارد.

 محمدحسینی تختی از مولفه‌های مهم و ضروری در ارتقا و بهره‌وری کارکنان ارتقا  کارآمدی در راستای انجام امور اداری برشمرد که بخش زیادی از مشکلات مربوط به آن با برگزاری چنین کارگاه‌هایی آموزشی برطرف خواهد شد.

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۹:۴۲
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۳۳۲