اخبار

مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان:

فعالیت‌های دریا محور در سواحل مکران افزایش می‌یابد/ تلفیق بخش خصوصی و دولتی فرصتی برای دور زدن تحریم‌ها

فعالیت‌های دریا محور در سواحل مکران افزایش می‌یابد/ تلفیق بخش خصوصی و دولتی فرصتی برای دور زدن تحریم‌ها
مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان، عملیات پیشبردی و راهبردی دریا محور در توسعه سواحل مکران را از مهم‌ترین فعالیت‌های سال جاری بنادر شهید باهنر و شرق استان اعلام کرد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان، "حمیدرضا محمدحسینی تختی" افزود: در نشست شورای اداری شهرستان بندرعباس به ریاست فرماندار بندرعباس که در بندر شهید باهنر برگزار شد، بنادر را عامل مهمی در جهت پیشبرد و ترقی اقتصاد دریا محور دانست و گفت: فعالیت‌های دریامحور در این سواحل افزایش می‌یابد. 

وی با اشاره به دستاوردهای مهم در حوزه دریایی و بندری در سال گذشته ادامه داد: با توجه با چند منظوره بودن تمامی بنادر شرق استان از نظر تجاری و مسافری، این بنادر نقطه عطفی در جهت جذب سرمایه‌گذاران داخلی است. 

مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان افزود: در سال پیش رو با استفاده از توان زیرساختی و ظرفیت‌های عملیاتی بنادر به‌ویژه در بنادر کوچک سواحل مکران شاهد رشد و ارتقا جایگاه در بازارهای کشورهای حوزه خلیج فارس خواهیم بود.

محمدحسینی تختی خاطرنشان کرد: تلفیق بخش خصوصی و دولتی زمینه‌ساز توسعه و امتداد همکاری‌های  دوجانبه بوده که می‌توان در دوران تحریم‌های ناعادلانه از تهدید به فرصت‌های جدیدی رسید.

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۱۳:۲۱
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۳۸۱