اخبار

پیام تبریک مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان بمناسبت روز کارو کارگر/ کارگران سرمایه نهفته و اصل جدایی ناپذیر از چرخه اقتصاد کشور

پیام تبریک مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان بمناسبت روز کارو کارگر/ کارگران سرمایه نهفته و اصل جدایی ناپذیر از چرخه اقتصاد کشور
مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان روز جهانی کار وکارگر را به جامعه بزرگ دریایی و بندری تبریک گفت و افزود: کارگران سرمایه و عامل ترقی چرخه دوار این مرز و بوم می باشند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان؛"حمیدرضا محمدحسینی تختی" ضمن گرامی داشت روز جهانی کارو کارگر و قدردانی از زحمات بی شائبه این قشر زحمتکش افزود: بی شک اقتصاد و چرخ دوار اقتصاد کشور بدون یاری و کمک این دلیر مردان امکان پذیر نخواد بود.

وی بیان کرد: جامعه بزرگ دریایی و و بندری همواره قدردان تلاش مضاعف و شبانه روزی کارگران زحمتکش می باشد که در راه تعالی و به ثمر رسیدن اهداف عالی نظام جمهوری اسلامی ایران با اتکا به رمز خود باوری و ایمان به خدا از هیچ کوشش و پشتکاری دریغ نمی کنند.

این مقام مسئول در ادامه سخنان خود افزود: روز جهانی کاروکارگر فرصتی مقتنم است برای  ارج نهادن گوشه ای از فعالیت کسانی که بی هیچ ادعایی و با تخصص و مهارت ویژه خود برای رسیدن به اهداف کلان سازمان اهتمام ورزیده و در این راه موفق بوده اند.

محمدحسینی تختی اصل همدلی و همیاری را دو عامل مهم در زمره ارتقا توان داخلی و عملیاتی مجموعه  برشمرد و افزود: بی شک عزم راسخ و بالقوه  برای تعالی اهداف بدون یاری و استفاده از توانمندی کارگران سختکوش جامعه به نتیجه نخواهد رسید.

وی در پایان ضمن آرزوی سلامتی و سعادت برای قشر محترم کارگر  گفت: با یاری خداوند متعال و تلاش های بیدریغ کارگران شاهد تحقّق آرمان های کشور عزیزمان هم در عرصه ملی و هم در عرصه بین المللی باشیم.

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۱۳:۴۱
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۳۶۹