اخبار

پیام تبریک مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر بمناسبت روز جهانی دریانورد

پیام تبریک مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر بمناسبت روز جهانی دریانورد
مدیر اداره بنادر و دریا نوردی شهید باهنر طی صدور پیامی پنجم تیر ماه روز جهانی دریانورد را به جامعه بزرگ دریایی کشور تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر:در متن پیام حمید رضا محمد حسینی چنین ذکر شده است؛
دریا پهنه بی کران حقایق ناشناخته ای است که تنها دریانوردان و دریادلان غیور و رشید پی به آن حقایق می برند و  این عرصه پر تلاطم که نشانه قدرت الهی است، برخود می بالد که مردانی چنین بر عرشه پر افتخار کشتی خود، بی هیچ هراسی و با سلاح توکل به خداوند امواج را در هم می شکافند و پیش به سوی افق های روشن این مرز و بوم قدم می گذارند.
ایران اسلامی یاد و خاطره رشادت و مجاهد دریادلان این عرصه را که جان خود را  در راه خدمت به مردم این مرز و بوم نثار کردند را فراموش نخواهد کرد.
افتخار ماست داشتن دریادلانی که با اهدای خون خود در آب های خروشان خلیج فارس به ندای حق لبیک گفتند و با افتخار شربت شهادت را نوشیدند.
در انتهای این متن امده است:
اینجانب فرارسیدن روز جهانی دریانورد را به کلیه  همکاران خدوم و گران مایه این عرصه راهبردی و حیاتی حمل و نقل دریایی کشور تبریک عرض نموده از درگاه خداوند منان در سایه و توجهات حضرت ولیعصر(عج)، تحت ولایت و فرماندهی معظم کل قوا، آرزوی شکوفایی و توفیق روز افزون برای شما و خانواده محترمتان دارم.

                                                                                     حمید رضا محمد حسینی
                                                                     مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان

۴ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۲۸
روابط عمومی اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر |
تعداد بازدید : ۳۹۸