اخبار

محمد حسینی گفت:

تدام اجرای پروتکل های بهداشتی جهت مقابله با کویید- ۱۹ در بندر شهید باهنر\ضدعفونی و گند زدایی لنج های باری سنتی چوبی\پرسنل شناورها قبل و بعد از بارگیری غربالگری می شوند

تدام اجرای پروتکل های بهداشتی جهت مقابله با کویید- ۱۹ در بندر شهید باهنر\ضدعفونی و گند زدایی لنج های باری  سنتی چوبی\پرسنل شناورها قبل و بعد از بارگیری غربالگری می شوند
مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان از تداوم طرح مقابله با شیوع کرونا ویروس در بندر شهید باهنر خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره بنادر و دریا نوردی شهید باهنر"حمیدرضا محمد حسینی" با بیان اینکه تمامی پروتکل های بهداشتی تدوین شده در جهت مقابله با ویروس کویید- ۱۹ بشکل مداوم دربندر شهید باهنر و بنادر شرق استان در حال انجام است  گفت: لنج های باری سنتی در بندر شهید باهنر قبل و بعد از بارگیری توسط تیم های بهداشتی دریایی و بندری ضد عفونی و گند زدایی می شوند.
این مقام مسئول با بیان اینکه به طور میانگین در روز تعداد ۱۰ تا ۱۵ لنج باری سنتی چوبی در بندر ورود و خروج می کننداظهارداشت : این امر باعث شده کلیه الزامات بهداشتی و اقدامات مراقبتی با حساسیت و بشکل مستمر صورت پذیرد.
 به گفته محمد حسینی غربالگری و تب سنجی خدمه لنج های باری ازدیگر مواردی است  که طی دو نوبت در هنگام تخلیه و بارگیری توسط تیم های بهداشتی انجام می شود.
مدیر بندر و و دریا نوردی شهید باهنرخاطر نشان کرد : با شروع اپیدمی کویید ۱۹ تمامی ظرفیت های این بندر برای مقابله با این ویروس به حالت آماده باش در آمده و خوشبختانه  تمامی عملیات تخلیه و بارگیری تا به امروز بدون هیچ وقفه ای ادامه دارد .
شایان به ذکر است:اپیدمی کرونا ویروس از اواخر نیمه اول اسفند ماه سال گذشته تمامی استان های کشور را در گیر خودکرده  که از همان روزهای نخست اداره بنادر ودریا نوردی شهید باهنر با تشکیل کارگروههایی و اتخاذ تدابیری براساس ابلاغیه ها ودستور العملهای مصوب از سوی سازمان بهداشت جهانی وستادمبارزه با کووید-19 استان به جلوگیری ومقابله با این ویروس بدون مرز پرداختند.
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۱۴
روابط عمومی اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر |
تعداد بازدید : ۸۸