اخبار

حمیدرضا محمد حسینی اعلام کرد :

کسب رتبه نخست بندر شهید باهنردرحوزه جذب و عملکرد پروژه های عمرانی/ اسکله سیریک ، جلوتر از برنامه زمانبندی درحال اجراست /۱۴ پروژه مطالعاتی در سال جهش تولید در دستورکار قراردارد

کسب رتبه نخست بندر شهید باهنردرحوزه جذب و عملکرد پروژه های عمرانی/ اسکله سیریک ، جلوتر از برنامه زمانبندی درحال اجراست /۱۴ پروژه مطالعاتی در سال جهش تولید در دستورکار قراردارد
مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر با اشاره به رشد۲۰۰درصدی پروژه های عمرانی و تحقق ۹۶ درصدی برنامه های این بندر در حوزه جذب و عملکرد ، از کسب رتبه نخست در این بخش در بین بنادر کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر، "حمیدرضا محمد حسینی" در این باره گفت: در راستای رتبه بندی عملکرد پروژه های عمرانی از سوی دفتر مدیریت کنترل پروژه سازمان بنادر و دریانوردی، بندر شهید باهنر با رشد ۲۰۰ درصدی پروژه های عمرانی و رشد ۹۶ درصدی  در حوزه جذب و عملکرد توانست رتبه نخست را در بین بنادر تجاری کشور به خود اختصاص دهد .

وی فرآیند های مدیریت پروژه های عمرانی در کلیه سطوح، اعم از هزینه،کیفیت و ارزیابی ریسک را به عنوان  مهمترین مولفه های مورد بررسی دفتر مدیریت کنترل پروژه سازمان بنادر و دریانوردی عنوان کرد.

مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر بیان داشت: در سال ۹۸ اعتباری که به بخش عمرانی تخصیص یافته از رشد ۲۰۰ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل برخوردار بوده است .

این مقام مسئول عمده این پروژه ها را در جاسک لایروبی حوضچه این بندر، استحصال اراضی، محصور سازی اراضی پشتیبانی، تعمیرات اساسی ۷ پست اسکله، احداث ساختمان مرجع دریایی، اجرای سیستم کشف و اعلام حریق و ساخت ۱۰۴ متر اسکله بندر سیریک عنوان کرد و گفت: خوشبختانه این پروژه به لحاظ اجرا جلوتر از برنامه زمانبندی شده در حال انجام است .

حمید رضا محمد حسینی به پروژه های مطالعاتی بنادر شرق استان نیز اشاره ای داشت وگفت :  ۱۴پروژه مطالعاتی در حوزه های مختلف نظیر نوسازی آسفالت، سیستم اعلام حریق و تعمیرات اساسی در بنادر مرکز و شرق، همچنین نوسازی ساختمان های کمرگ و امور بندری، مطالعات سردرب و طرح هدایت سرریز آب  بندر باهنر از جمله مهمترین این پروژه ها است که در دستورکار قرار دارد.

۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۱:۴۸
روابط عمومی اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر |
تعداد بازدید : ۱۶۷