اخبار

قدردانی از فعالان حوزه دریایی و بندری/ نواختن بوق امید کشتی ها به پاس قدردانی از کادر درمانی کشور خط مقدم مبارزه با کرونا ویروس

قدردانی از فعالان حوزه دریایی و بندری/ نواختن بوق امید کشتی ها به پاس قدردانی از کادر درمانی کشور خط مقدم مبارزه با کرونا ویروس
هماهنگ با سایر بنادر تجاری کشور آیین تجلیل از فعالان حوزه دریایی و بندری و نواختن بوق امید شناورها و کشتی ها در بنادر شهید باهنر و شهید حقانی به پاس همراهی و همدلی با کادر درمانی کشور انجام گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر"حمیدرضا محمد حسینی"در بخش هایی از سخنان خود با اشاره نقش مهم و کلیدی عوامل دریایی و بندری درجهت تامین کالای مورد نیاز مردم در شرایط تحریم و اپیدمی کرونا ویروس گفت:در ایام پیک ویروس کرونا بندر شهید باهنر و بنادر  تجاری شرق استان هرمزگان با تلاش شبانه روزی خود سعی در تامین بخش از نیاز های مردم کشور بودنند.

.
محمد حسینی افزود: تمام دست اندر کاران اعم از شرکت ها و تعاونی ها به رغم مشکلات پیش آمده از تلاش های شبانه روزی فروگذار نبودند و بی شک اجر این زحمات در پیشگاه خداوند سبحان محفوظ خواهد بود.
این مقام مسول اضافه کرد: آیین امروز با توجه تاکید مدیر عامل محترم سازمان و معاون دریایی سازمان با دو هدف تقدیر و قدردانی از زحمتکشانی که در ایامی به عنوان شرایط خاص تلقی میشد،فعالیت های اقتصادی و تجارت کشور بدون وقفه فعالیت کردند و بدون هیچ گونه تعطیلی به بهترین نحوه و کمترین آسیب به شناسایی ایرادات و آسیب ها که میتوانست مرتبط با این حوزه باشد انجام شده است.
وی اضافه کرد: بوق امید با هدف قدردانی از تمام همکاران و تلاشگران در این حوزه و همراهی با کادر درمان با ارسال پیام همراهی با مردم که  در جبهه تلاش برای مقابله با کرونا هستند، صورت پذیرفت تا پیام تقدیری از سربازان عرصه سلامت کشور باشد.

۲۷ فروردین ۱۳۹۹ ۱۵:۲۷
روابط عمومی اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر |
تعداد بازدید : ۱۷۲