اخبار

محمدحسینی:

تقدیر از تلاش بزرگ خادمان سفرهای نوروزی دریایی

تقدیر از تلاش بزرگ خادمان سفرهای نوروزی دریایی
مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر و بنادر شرق هرمزگان در پیامی از تلاش‌های مدیران و پرسنل حاضر در طرح تسهیل سفرهای نوروزی دریایی 98 تقدیر نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر، حمیدرضا محمدحسینی مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنرو بنادر شرق هرمزگان و رییس کمیته حمل و نقل دریایی ستاد تسهیلات خدمات سفرهای نوروزی شهرستان بندرعباس در پیامی از تلاش‌های مدیران و پرسنل حاضر در طرح تسهیل سفرهای نوروزی دریایی 98 تقدیر کرد:

در این پیام آمده است:

همکاران ارجمند و گرامی در ستاد تسهیل سفرهای نوروزی دریایی؛

سفر در هنگام نوروز پدیده‌ای است که چه از نظر نمادین و چه در عناصر تشکیل دهنده خود به خوبی عیانگر رابطه فرهنگ با طبیعت برای نوآوری و نو شدن در زندگی اجتماعی و در اندیشه و منش شخصی است. در ایام نوروز، تمامی تلاش افراد، حضور در کانون گرم خانواده‌ها و گذران اوقات خوش در کنار آنها‌ست؛ اما فرزانگانی در راستای تأمین نظم، امنیت، ارتقا آرامش و آسایش برای گردشگران نوروزی حضور در محیط‌های کاری را بر می‌گزینند تا لحظاتی شیرین برای آنان بیافرینند.

تلاش بزرگ خادمان سفرهای نوروزی دریایی در نوار پهناور ساحلی هرمزگان، از سواحل مکران تا غربی‌ترین بندر این استان که رضایتمندی بیش از پیش هموطنان عزیز را فراهم آورده است، موجب سپاس و تقدیر شایسته است.

تلاشمان همواره فراهم نمودن سفرهای ایمن دریایی برای هموطنان و گردشگران بوده است و ثبت خاطرات خوب و پایان بدون حادثه طرح تسهیل سفرهای دریایی نوروز 98، شهد شیرین خدمت‌رسانی به هموطنان را در ما دوچندان نموده است.

حوادث غیرمترقبه طراوت بهاری تعدادی از هموطنانمان را برآشفت، اما مهربانی مردمان پاک نهاد ایران، همواره یاری رسان آسیب دیدگان بوده است.

بر خود واجب می‌دانم تا از تلاش مجدانه و صمیمانه همکاران خدوم و پرتوانمان و همچنین تمامی ارگان‌های همکار، سازمان‌های خدمات‌رسان و گروه‌های داوطلب مردمی، در ارائه خدمات و تسهیلات هر چه بهتر در راستای رونق خدمات رسانی جهت هرچه بهتر انجام شدن سفرهای نوروزی دریایی برای آحاد مردم شریف ایران، کمال سپاس و امتنان را داشته باشم. توفیق روز افزونتان را از خداوند منان در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عج) خواهانم.

۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳
تعداد بازدید : ۵۰۶