اخبار

محمدحسینی تشریح کرد:

بیشترین و کمترین میزان رشد گردشگران در نیمه دوم سفرهای نوروزی

بیشترین و کمترین میزان رشد گردشگران در نیمه دوم سفرهای نوروزی
مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر و بنادر شرق هرمزگان گفت: در نیمه دوم سفرهای نوروزی در مبادی مسافری و گردشگری مرکز و شرق هرمزگان، بالاترین رشد جابجایی مسافر در تاریخ 14 فروردین ثبت شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر، حمیدرضا محمدحسینی مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنرو بنادر شرق هرمزگان و رییس کمیته حمل و نقل دریایی ستاد تسهیلات خدمات سفرهای نوروزی شهرستان بندرعباس تشریح کرد:

در نیمه دوم سفرهای نوروزی در مبادی مسافری و گردشگری مرکز و شرق هرمزگان، بالاترین رشد جابجایی مسافر در تاریخ 14 فروردین  با ثبت 29 هزار و 100 نفرسفر بوده است که در همسنجی با مدت مشابه در سال گذشته 77 رشد داشته است.

برای روز مشابه سال گذشته میزان 16 هزار و 437 نفرسفر در بنادر مرکز و شرق هرمزگان ثبت شده است.

11 فروردین،کمترین میزان رشد در نیمه دوم سفرهای نوروزی را برای خود ثبت کرد که تراز آن هم مثبت بوده و در این روز شاهد رشد 20 درصدی جابجایی مسافر بوده‌ایم.

8 فروردین با میزان 54 هزار و 575 نفرسفر، پر رونق‌ترین روز در طرح تسهیل سفرهای نوروزی 98 در حوزه بنادر مرکز و شرق هرمزگان بوده است.

در طرح تسهیل سفرهای نوروزی دریایی سال گذشته، بیشترین مسافر جابه‌جا شده، 5 فروردین به میزان 47 هزار و 354 نفرسفر بوده است.

۱۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۳۲
تعداد بازدید : ۴۵۰