اخبار

محمدحسینی خبر داد:

تراز مثبت گردشگری دریایی

تراز مثبت گردشگری دریایی
مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر و بنادر شرق هرمزگان تشریح کرد: در روز پانزدهم از آغاز طرح تسهیل سفرهای دریایی نوروزی، تراز مثبت گردشگری دریایی همچنان ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر، حمیدرضا محمدحسینی مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر و رییس کمیته حمل و نقل دریایی ستاد تسهیلات خدمات سفرهای نوروزی شهرستان بندرعباس گفت:

در روز پانزدهم از آغاز طرح تسهیل سفرهای دریایی نوروزی برابر با 10 فروردین ماه 98 تراز مثبت گردشگری دریایی همچنان ادامه دارد.

رشد 69 درصدی تردد مسافر در مسیر بندر شهید حقانی به بندر هرمز با وجود محدودیت تردد در ساعاتی از بعد از ظهر، در همسنجی با مدت مشابه سال گذشته به ثبت رسید.

خروج مسافر از بندر شهید حقانی به مقصد قشم و هرمز در پانزدهمین روز از طرح تسهیل سفرهای دریایی نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴۸ درصد رشد را نشان می دهد.

رشد 28 درصدی تردد مسافر با جابجایی بیش از 14 هزار نفر سفر در مسیر بندر شهید حقانی به بندر شهید ذاکری قشم در همسنجی با مدت مشابه سال گذشته با بیش از 14 هزار نفر سفربوده است.

بندر تیاب در این روز پر تردد ترین روز کاری خود در طرح نوروزی 98 با خدمات رسانی به بیش از 3 هزار نفر گردشگر، در بین بنادر شرق هرمزگان، بیشترین بازدید کننده و گردشگر را به خود اختصاص داده است.

۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۰:۳۷
تعداد بازدید : ۴۶۹