اخبار

در بازدید نمایندگان شرکت IMQ ایتالیا صورت پذیرفت؛

تداوم سیستم مدیریت یکپارچه در بندر شهید باهنر

تداوم سیستم مدیریت یکپارچه در بندر شهید باهنر
مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر و بنادر شرق استان هرمزگان گفت: استقرار این سیستم، شاهدی دال بر تعهد این بندر، به کیفیت ارائه خدمات و ارتقاء سطح آن از طریق اصلاح فرآیندها و بهبود مستمر و مداوم می‌باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر، حمیدرضا محمدحسینی ضمن تبریک این موفقیت به پرسنل بندر شهید باهنر و بندر شهید حقانی، گفت: استقرار این سیستم، شاهدی دال بر تعهد اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر، به کیفیت ارائه خدمات و ارتقاء سطح آن از طریق اصلاح فرآیندها و بهبود مستمر و مداوم می‌باشد.
وی با اشاره به اینکه  با این سیستم، سازمان توانایی خود را در ارائه خدمات به اثبات می‌رساند و خواسته‌های مشتری و الزامات قانونی ملی و بین‌المللی مربوطه را برآورده می‌نماید، تصریح کرد: هدف‌گذاری‌ها و تصمیم‌گیری‌ها باید مبتنی بر واقعیت صورت پذیرد و موارد قابل بهبود به طور مؤثر شناسایی و اجرا گردند.
مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق استان هرمزگان مهمترین هدف استقرار سیستم مدیریت کیفیت را نهادینه کردن رویکرد فرآیندی در انجام امور، استانداردسازی فعالیتها، شفاف‌سازی امور، بهبود و ارتقاء سطح ارائه خدمات، افزایش اعتماد و رضایت مشتریان و ذینفعان دانست و خاطرنشان کرد: امیدوارم همه همکاران و ذی‌نفعان، از مزایای اخذ این گواهینامه بهره‌مند شوند.
همچنین در این ارتباط مرتضی سالاری معاون دریایی و بندری اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر، با بیان اینکه با حضور تیم ممیزی شرکت مرزبان کیفیت، نماینده انحصاری IMQ ایتالیا در حوزه ممیزی، ثبت و صدور گواهینامه سیستم‌های مدیریت در ایران، این بندر مورد ارزیابی قرار گرفت، گفت: ممیزی اثر بخش، به سازمان‌ فرصت می‌دهد تا با شناسایی نقاط قوت و ضعف خود، فعالیت‌های ارزش‌افزا را تقویت نماید.
وی تصریح کرد: دانش بالای پرسنل، مشارکت‌های اجتماعی و ایفای موثر نقش سازمان در قبال مسئولیت‌های اجتماعی، سرعت عمل بالای پرسنل در انجام مانور، مکانیزم نظرسنجی مناسب و انتخاب آیتم‌های مناسب در معاینات ادواری بر اساس مواجه فرد با عوامل زیان آور، از جمله نقاط قوت این ممیزی بودند.
سالاری با اشاره به اینکه هیأت ممیز پس از انجام ممیزی بر اساس استانداردهای 9001 ISO ویرایش 2015 ، 14001 ISO ویرایش 2015 و  18001  OHSAS ویرایش 2007  از فرآیندهای سازمان، گزارش ممیزی را ارائه نمودند، افزود: پس از احراز شایستگی‌ها، به واسطه رعایت الزامات استانداردهای مدیریتی بیان شده، گواهی‌نامه سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) این اداره برای یک دوره‌ی دیگر تمدید شد.

۲۵ دی ۱۳۹۷ ۱۶:۴۸
تعداد بازدید : ۵۷۷