چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

اخبار

در بین بنادر کشور؛ بندر شهید باهنر، جایگاه دوم را به خود اختصاص داد

در بین بنادر کشور؛ بندر شهید باهنر، جایگاه دوم را به خود اختصاص داد
مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق استان هرمزگان گفت: با هدف تسریع در روند توسعه دولت الکترونیک و کاهش مراجعات فیزیکی، سامانه جامع مدیریت پروژه با عنوان CPMS، آغاز به فعالیت نموده است.
به گزارش روابط عمومی اداره بنادرودریانوردی شهید باهنر حمیدرضا محمدحسینی با بیان اینکه در راستای تسریع و تسهیل در فرآیندهای رسیدگی و پرداخت صورت وضعیتها، این سامانه راه اندازی شده است، گفت: در این سامانه، کلیه اسناد به صورت الکترونیکی  ثبت میگردد که شامل صورت وضعیت و گزارش‌گیری با مکانیزم سامانه میباشد.
مدیر اداره بنادر و دریانورد شهید باهنر و شرق استان هرمزگان با اشاره به اینکه اطلاعات مربوط به 17 پروژه که شامل  5 پروژه نظارتی، 8 پروژه مطالعاتی و 4 پروژه اجرایی میباشد، در این سامانه ثبت شده است، افزود: ساماندهی جامع مدیریت پروژه پس از ورود اطلاعات پروژهها که شامل ثبت اطلاعات، گردش کار، مستندات، برنامه زمانبندی، ثبت پیشرفت و اطلاعات مربوط به سایت هر پروژه، در مرحله صورت‌وضعیت الکترونیکی قرار گرفته است.
این مقام مسئول با تصریح اینکه  بندر شهید باهنر با پیشرفت 95 درصدی در بین بنادر کشور پس از بندر امیرآباد، در جایگاه دوم، در راهاندازی سامانه جامع مدیریت پروژه قرار گرفت، ادامه داد: با هدف تسریع در روند توسعه دولت الکترونیک و کاهش مراجعات فیزیکی، سامانه جامع مدیریت پروژه با عنوان CPMS، با تلاش معاونت فنی و مهندسی این بندر، آغاز به فعالیت نموده است.
وی در ادامه با بیان اینکه این سامانه از افزایش فرآیند اداری در تهیه صورت وضعیت مالی جلوگیری می‌کند، تاکید کرد: تولید اسناد مالی به صورت الکترونیکی از شاخصه‌های مهم این سامانه است که این امر موجب شفاف‌سازی و الکترونیکی‌سازی صورت وضعیت شرکت‌های مشاور و پیمانکار با سازمان می‎شود.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۰۵
روابط عمومی اداره بنادرودریانوردی شهید باهنر |
تعداد بازدید : ۱۹۲