اخبار

محمدحسینی خبر داد :افزایش ساعت حرکت شناوران از بندر شهید حقانی به بندر هرمز

محمدحسینی خبر داد :افزایش ساعت حرکت شناوران از بندر شهید حقانی به بندر هرمز
مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر از افزایش ساعت حرکت شناوران از بندر شهید حقانی به بندر هرمز خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره بنادرودریانوردی شهید باهنر،حمیدرضا محمدحسینی در حاشیه نشست مشترکی که با بخشدار جزیره هرمز ، با موضوع برطرف شدن مشکلات شناورداران و ساکنین جزیره برگزار شد،گفت: در راستای تسهیل و سطح دسترسی بیشتر ساکنین جزیره هرمز و همچنین گردشگران این جزیره، با بر طرف شدن مشکلات شناورداران، به دنبال افزایش ساعتهای حرکت، از بندر شهید حقانی بندرعباس به بندر هرمز هستیم.
وی با اشاره به اینکه در شرایط عادی روزانه 6 سفر دریایی از بندر شهید حقانی به بندر هرمز و 5 سفر در مسیر بلعکس و در مسیر بندر شهید ذاکری قشم به هرمز و مسیر بلعکس نیز روزانه 2 سفر انجام میشود، تصریح کرد: در روزهای آخر هفته و ایام تعطیل به دلیل حضور دانشجویان و گردشگران، سرویسهای فوق العاده در این مسیر انجام میشود.
محمدحسینی خاطرنشان کرد: قیمت کنونی بلیط سفرهای دریایی جوابگوی هزینه های جاری شناورداران نیست و باید با برطرف کردن بخشی از این  مشکلات، مقداری از این فشارها را کاهش دهیم.
مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر و بنادر شرق استان هرمزگان با بیان اینکه از سال 1391 این اداره به جزیره هرمز ورود کرد، افزود:  احداث ساختمان بندر هرمز، نصب اسکله های شناور مسافری، نصب تجهیزات کمک ناوبری و استقرار تجهیزات مخابراتی، احداث سایه بان در مسیرهای تردد مسافرین در بندر و احداث زیرساختهای رفاهی بخشی از اقدامات این اداره در جزیره هرمز بوده است.
محمدحسینی در پایان اضافه کرد: لایروبی حوضچه بندر هرمز به طور 100 درصد انجام شده و لایروبی کانال های ورودی با پیشرفت 95 در صدی، تا یک ماه آینده به پایان می رسد
۲۲ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۰۱
روابط عمومی اداره بنادرودریانوردی شهید باهنر |
تعداد بازدید : ۵۸۲