اخبار

مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر تصریح کرد: افزایش رونق گردشگری دریایی

مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر تصریح کرد: افزایش رونق گردشگری دریایی
مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر و بنادر شرق استان هرمزگان گفت: جزیره هرمز در تعطیلات هفته گذشته بیشترین حجم مسافر که تا کنون بی سابقه بوده است، را پذیرا بود
به گزارش روابط عمومی اداره بنادرودریانوردی شهید باهنر، حمیدرضا محمدحسینی در این ارتباط با بیان اینکه مساعد شدن شرایط آب و هوایی در جنوب کشور، شاهد حضور گردشگران در جزایر استان هستیم، گفت: اداره  بنادر و دریانوردی شهید باهنر با توسعه زیرساختهای بندر هرمز، امکانات و تاسیسات لازم را جهت ارتقای ایمنی ترددهای دریایی و رضایتمندی ساکنین و گردشگران، ایجاد کرده است.
مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر افزود: یکی از برنامه های این اداره، توسعه گردشگری در خلیج فارس است و جزیره هرمز، پتانسیل تبدیل شدن به یکی از قطبهای اصلی گردشگری خلیج فارس را دارد.
وی با اشاره به آمار مسافرین ورودی به بندر هرمز ادامه داد:  جزیره هرمز در تعطیلات هفته گذشته بیشترین حجم مسافر که تا کنون بی سابقه بوده است، را پذیرا بود.
محمدحسینی با بیان اینکه پیش از این روز چهارم فروردین ماه سال جاری با تعداد 5 هزارو 130 نفر مسافر رکورددار مسافرین ورودی به جزیره هرمز بود، ادامه داد: 16 آبان ماه سال جاری رکورد شکسته شد و تعداد مسافرین ورودی به این جزیره به 5 هزارو 470 نفر رسید.
این مقام مسئول افزایش تعداد مسافران در این فصل از سال را نشان رونق گردشگری جزایر  و حوزه دریایی دانست و ادامه داد: در هفته گذشته بالغ بر یک هزارو 68 سفر دریایی توسط شناورهای مسافری در بین بندر شهید حقانی، بندر شهید ذاکری، بندر هرمز و لارک انجام شد.
مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر در ادامه تصریح کرد: تعداد 82 هزارو 372 سفر در هفته گذشته انجام که در 17 آبان ماه با 22 هزارو 95 نفر مسافر، بیشترین حجم مسافر جابه جا شده در هفته گذشته می باشد
۲۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۸:۴۰
روابط عمومی اداره بنادرودریانوردی شهید باهنر |
تعداد بازدید : ۴۷۱