پنج شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷

اخبار

400دستگاه خودروی آمبولانس از بندر شهید باهنر وارد کشور شد/ تسریع در خروج کالاهای اساسی و مهم از بندر

400دستگاه خودروی آمبولانس از بندر شهید باهنر وارد کشور شد/ تسریع در خروج کالاهای اساسی و مهم از بندر
مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر هرمزگان از ورود 400 دستگاه خودروی آمبولانس به کشور از طریق این بندر به منظور تامین نیازهای اساسی حوزه بهداشت و درمان کشور خبر داد

به گزارش روابط عمومی ادراه بنادر ودریانوردی شهید باهنر ، "حمیدرضا محمدحسینی" در این رابطه اظهار داشت: تسریع در خروج کالاهای اساسی و مهم از طریق بنادر از سیاست های مهم دولت، سازمان بنادر و دریانوردی و گمرک است که تحقق این سیاست راهبردی در سرلوحه کاری مجموعه بندر شهید باهنر قرار دارد.
وی افزود: تعداد 400 دستگاه خودروی آمبولانس ساخت کشور آلمان به ارزش مجموع 36میلیون یورو از طریق بندر شهید باهنر بندرعباس وارد کشور شد.

تصویر
محمدحسینی خاطرنشان کرد: این خودروها در مراسمی با حضور نماینده وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بندر شهید باهنر و از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس با مقام عالی این وزارتخانه رونمایی شد.
مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر خودروهای آمبولانس را از نیازهای اساسی حوزه بهداشت و درمان کشور دانست و تصریح کرد: برای ترخیص این خودروها تمامی ظرفیت ها در مجموعه بندر شهید باهنر و گمرک مستقر در آن به کار گرفته شد تا این امکانات به سرعت در مجموعه سلامت کشور مورد استفاده قرار گیرند.
شایان ذکر است، بندر شهید باهنر از بنادر چند منظوره قدیمی استان هرمزگان و سومین بندر ترانزیتی کشور است.
موقعیت ممتاز جغرافیایی در دسترسی به آب های آزاد جهان از طریق خلیج فارس، برخورداری از آبخور 12 متر در زمان جزر کامل، اتصال به راه های بین المللی، نزدیکی به منطقه آزاد قشم، جزایر و بنادر تجاری خلیج فارس این بندر را به پایگاهی استراتژیک و منحصر به فرد در مرکز استان هرمزگان پس از مجتمع بندری شهید رجایی تبدیل کرده است

۱۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۵:۱۶
روابط عمومی اداره بنادرودریانوردی شهید باهنر |
تعداد بازدید : ۸۷