چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸

اخبار

درخشش بانوان ورزشکار بندر شهید باهنر در مسابقات ورزش های آبی بانوان در مشهد

درخشش بانوان ورزشکار بندر شهید باهنر در مسابقات ورزش های آبی بانوان در مشهد
یازدهمین دوره مسابقات ورزش های آبی بانوان کارمند ، همسران و فرزندان دختر کارکنان سازمان بنادر ودریانوردی با قهرمانی ورزشکاران بندر انزلی در مجموع دو رشته شنا و قایقرانی به پایان رسید و نمایندگان هرمزگان عناوین دوم و سوم را کسب کردند .
به گزارش روابط عمومی اداره بنادرودریانوردی شهیدباهنر و حوزه شرق هرمزگان ، در یازدهمین دوره مسابقات ورزش های آبی بانوان کارمند ، همسران و فرزندان دختر کارکنان سازمان بنادر و دریانوردی که در شهر مشهد و با حضور داوران  ممتاز فدراسیون های شنا و قایقرانی برگزار شد ، قایقرانان بندر انزلی با 229  امتیاز اول شدند . در رشته قایقرانی تیم بندر شهید باهنر با 211  امتیاز و پاروزنان بندر شهید رجایی با 193 امتیاز ، به ترتیب مقام دوم و سوم را از آن خود کردند .
در رشته قایقرانی که این بار تیم بندر شهید باهنر به طور مستقل در این مسابقات حضور یافته بود ، به مربیگری آرزو پاسلار و سرپرستی لادن کاظمی توانست با کسب 18 مدال طلا، 5 نقره و 3 برنز درخشش فوق العاده در این مسابقات داشته و به عنوان برتر دست یابد.
از نکات جالب توجه حضور و درخشش هدیه کاظمی و سارا کاظمی ( فرزند یکی از کارکنان بندرشهید باهنر ) مدال آور بازی های آسیایی جاکارتا در این مسابقات و به دست آوردن عنوان قهرمان قهرمانان با کسب 6 مدال طلا بود . همچنین سارا کاظمی دیگر ملی پوش قایقرانی ایران در رده زیر 23 سال توانست در این مسابقات 5 مدال طلا کسب کند .
اعضای این تیم را فاطمیا پلاشی ، ام البنین دوگانی ، ندا ذاکر حسینی ، هدیه کاظمی ، فاطیما رازمند ، منیژه رستمی ، سارا کاظمی ، شادی طهماسبی ، سکینه خاندل ،مهام سالاری ، مرجان طهماسبی ، منیژه طهماسبی ، تارا مسعودی ، ملیحه باقربیگی ، آذر رستمی ، پریا رستیم و سارا زارع نژاد تشکیل می دادند .
در این دوره از مسابقات و در رشته شنای بانوان ، ورزشکاران بندر انزلی سریع تر از سایر شناگران به سکوی پرتاب دست زدند و با کسب 303  امتیاز به عنوان اولی رسیدند . در همین رشته شناگران بندر شهید باهنر با 280 امتیاز و ورزشکاران بندر شهید رجایی با 278 امتیاز به عناونی دومی و سومی نائل آمدند .
براساس این گزارش و با احتساب مجموع امتیازات در دو رشته قایقرانی و شنا ، بانوان ورزشکار بندر انزلی با 522 امتیاز ، قهرمان این دوره از مسابقات شدند و جام قهرمانی را بالای سر بردند .
ورزشکاران شنا و قایقرانی بانوان بندر شهید باهنر نیز با مجموع 495 امتیاز نایب قهرمان شدند و مقام سومی با 480 امتیاز به بانوان و دختران ورزشکار بندر شهید رجایی رسید .
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۴۴
روابط عمومی اداره بنادرودریانوردی شهید باهنر |
تعداد بازدید : ۶۰۲