اخبار

ن والقلم و ما یسطرون» سوگند به قلم و آنچه می‌نویسد

ن والقلم و ما یسطرون» سوگند به قلم و آنچه می‌نویسد
پیام تبریک مدیر اداره بنادرودریانوردی شهید باهنر و شرق استان به مناسبت روز خبرنگار
اصحاب رسانه طلایه داران جبهه آگاهی و چشم و گوش مردم هستند، خبرنگاران به راستی تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه اند؛ آنان وجدان بیدار جامعه و تصویرگر زمان خویش هستند، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای، مرهون تلاش های آنهاست.
بی شک،دستیابی به قله‌های پیشرفت ، سربلندی و سعادت کشور، مراقبت از منافع ملی و مصالح مردم و  آرمان‌های ارزشمند انقلاب اسلامی جز با حق‌جویی ، صدق و مجاهدت در عرصه آگاهی ممکن نمی‌شود.
اینجانب ضمن تبریک روز خبرنگار و گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای عرصه رسانه، به ویژه خبرنگار شهید محمود صارمی از تلاش خستگی ناپذیر اصحاب رسانه و همه عزیزانی که در جهت رشد و ارتقائ سطح آگاهی جامعه از فعالیت های دریایی و بندری و همچنین صنعت نوپای گردشگری دریایی، شبانه روز تلاش می‌کنند و بدون توجه به سختی‌های موجود در این عرصه از هیچ تلاشی فرو گذار نکرده و نخواهند کرد، تشکر و قدردانی می کنم..
امیدوارم با استعانت و توکل به بارگاه ربوبی، در انجام رسالت آگاهی بخشی، شفاف سازی و ارتقای علم عموم مردم در راستای فعالیت های دریا محور، بیش از پیش موفق و موید و سرافراز باشید.

                                                                                                                                                          حمیدرضا محمد حسینی

                                                                                                        مدیر اداره بنادرودریانوردی شهید باهنر و شرق استان هرمزگان
۱۷ اَمرداد ۱۳۹۷ ۲۰:۴۵
روابط عمومی اداره بنادرودریانوردی شهید باهنر |
تعداد بازدید : ۱,۵۴۵