اخبار

3 فروند شناور گشت دریایی به یگان حفاظت بنادر شهید باهنر و شرق هرمزگان اضافه شد

3 فروند شناور گشت دریایی به یگان حفاظت بنادر شهید باهنر و شرق هرمزگان اضافه شد
شناور گشت دریایی صبح امروز طی مراسمی به یگان حفاظت بنادر شهید باهنر و شرق هرمزگان افزوده شد .

به گزارش روابط عمومی اداره بنادر ودریانوردی شهید باهنر ،3 فروند شناور گشت دریایی صبح امروز طی مراسمی با حضور مسئولین این بندر و فرمانده یگان حفاظت سازمان میراث فرهنگی و گردشگری  و نمایندگانی از نیروی دریایی سپاه انقلاب اسلامی و ارتش جمهوری اسلامی ایران به یگان حفاظت بنادر شهید باهنر و شرق هرمزگان اضافه شد .

تصویر
برای این 3 فروند شناور که در داخل کشورمان ساخته شده 280 میلیون تومان سرمایه گذاری شده که ضمن تقویت ناوگان یگان حفاظت بنادر باهنر  و شرق استان هرمزگان ، امنیت در تردد ها و کنترل ها و در حوضچه بنادر تقویت و سرعت انجام ماموریتهای محوله دریایی را نیز افزایش می دهد .
در این مراسم که رافت فرمانده یگان حفاظت سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان و نمایندگانی از نیروی دریایی سپاه و ارتش نیز حضور داشتند ، دو دستگاه موتور سیکلت برقی نیز به ناوگان زمینی یگان حفاظت بنادر شهید باهنر و شرق هرمزگان افزوده شد .

تصویر
بنادر شهید باهنر و شرق هرمزگان  بر پایه تازه ترین آمار های سازمان بنادر و دریانوردی کانون اصلی سفرهای دریایی کشورمان به شمار می روند و در عین حال بندر شهید باهنر در غرب بندرعباس یکی از بنادر فعال کشورمان بر حوزه عملیات بندری نیز به شمار می رود .

تصویر

۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۴:۳۶
روابط عمومی اداره بنادرودریانوردی شهید باهنر |
تعداد بازدید : ۳,۳۴۲