اخبار

با حضورمعاون وزیر خارجه؛ دفتر صدور روادید الکترونیکی در بندر شهید باهنر راه اندازی شد

با حضورمعاون وزیر خارجه؛ دفتر صدور روادید الکترونیکی در بندر شهید باهنر راه اندازی شد
باحضور معاون کنسولی وزارت امور خارجه، دفتر صدور روادید الکترونیکی در پایانه مسافری بین المللی بندر شهید باهنر راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر، حسن قشقاوی اولویت کاری این دفتر را خدمات رسانی به بخش خصوصی عنوان کرد و افزود: با راه اندازی دفتر صدور روادید الکترونیکی بیش از ۱۸۰ کشور جهان فراهم است.
"محمد محسنی" مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر نیزدر حاشیه مراسم راه اندازی این دفتر گفت: پایانه مسافری بین المللی خلیج فارس بندر شهید باهنر از جمله مرزهای فعال دریایی کشور است که با راه اندازی دفتر صدور روادید الکترونیکی شاهد رونق و توسعه بیشتر صنعت گردشگری و مسافرت های دریایی خواهیم بود.

صدور

وی افزود: راه اندازی چنین دفتری که پس از دو سال پیگیری و برای نخستین بار در سطح بنادر کشور راه اندازی شده است، می تواند باعث تسهیل خدمات رسانی به شناورهای کروزشود.
محسنی خاطر نشان کرد: تجهیز و تامین فضای فیزیکی، تجهیزات، امکانات اداری و زیر ساخت های IT آن توسط بندر شهید باهنر صورت گرفته است.

صدور
لازم به ذکر است، ناوگان مسافری بین المللی بندر شهید باهنرشامل دو فروند شناور ایرانی و عمانی با ظرفیت ۷۰۰ صندلی سفر است که سه روز در هفته به مقصد کشور امارات و یک روز در هفته به مقصد کشور عمان و جابجایی مسافران را انجام می دهند.


۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ۱۳:۵۱
روابط عمومی اداره بنادرودریانوردی شهید باهنر |
تعداد بازدید : ۱,۰۹۲