اخبار

اشتیاق اندیشمندان و نخبگان شرکت کننده درسیزدهمین کنفرانس مهندسی ساخت وتولید به حوزه بنادرودریانوردی

اشتیاق اندیشمندان و نخبگان شرکت کننده درسیزدهمین کنفرانس مهندسی ساخت وتولید به حوزه بنادرودریانوردی
سیزدهمین کنفرانس مهندسی ساخت و تولید ایران را از تاریخ 18 تا 21 آبان ماه 1395 به همت استانداری هرمزگان ، دانشگاه هرمزگان وانجمن مهندسی ساخت وتولید ایران برگزار شد.

    به گزارش روابط عمومی اداره بنادرودریانوردی شهید باهنر،در همین راستا اساتید، اندیشمندان و محققان این همایش به دعوت محمد محسنی مدیر بندر شهید باهنر و عضو کمیته راهبری همایش در قالب سفری دریایی از بنادر شهید باهنر و شهید حقانی بازدید نمودند.

محمد محسنی گفت :هدف از برگزاری این همایش، ایجاد فرصتی مناسب برای تبادل اطلاعات و ارائه دستاوردهای پژوهشی بین اندیشمندان، محققان، صنعتگران و دست‌اندرکاران در زمینۀ مهندسی ساخت و تولید بود. فعالیت‌های همایش شامل بخش‌های ارائۀ مقالات علمی پژوهشی، پوستر، طرح‌ها و دستاوردهای صنعتی- نمایشگاهی از جدیدترین تولیدات و محصولات صنعتی مربوطه، کارگاه‌های آموزشی و تشکیل میزگردهایی در ارتباط با مسائل و نیازهای توسعه‌ای مهندسی ساخت و تولید در ایران است.

مدیر اداره بنادرودریانوردی شهید باهنرافزود : در راستای تحقق اهداف و توسعه بنادر شهید باهنر و شرق استان تعاملی دوسویه با دانشگاه هرمزگان و  سیزدهمین کنفرانس مهندسی ساخت و تولید ایران صورت گرفت که در همین راستا تعدادی از کارشناسان این اداره برای بالا بردن سطح علمی و تجربی خود در کارگاههای صنعتی کنفرانس شرکت کردند و همچنین  فهرستی از عناوین چالش های ساخت و تولیدی بنادر به دفتر کمیته ارسال گردید. این عناوین بر اساس درخواست مشتریان ، پیمانکاران و کارشناسان در قالب پروژه هایی اعلام گردیده اند تا ضمن هماهنگی های لازم از طریق دبیرخانه کنفرانس، با متخصصین، صاحبنظران و هیات های علمی سراسر کشور به رایزنی، بررسی، تبادل پروپزال و یا عقد قرارداد گذاشته شوند. 

۲۴ آبان ۱۳۹۵ ۰۸:۵۴
تعداد بازدید : ۶۲۲