اخبار

انتخاب "محمد محسنی" به عنوان خادم نمونه استانی در حوزه صادرات غیر نفتی در سال 94

انتخاب "محمد محسنی" به عنوان خادم نمونه استانی در حوزه صادرات غیر نفتی در سال 94
در همایش روز ملی صادرات، از خدمات "محمد محسنی" مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق استان به پاس اهتمام مجدانه در راستای توسعه صادرات غیر نفتی و حمایت از فعالان این عرصه، با حضور مشاور وزیرصنعت ،معدن و تجارت توسط استاندار هرمزگان با اهداء لوح تقدیر تجلیل بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر، بیستمین همایش گرامیداشت روز ملی صادرات در استان هرمزگان با شعار "تجارت کهن- بازار مدرن" در راستای ترویج فرهنگ صادرات در میان مردم و ارج نهادن به تلاش بازرگانان این عرصه شامگاه یکشنبه 16 آبان در تالار آوینی بندرعباس برگزار شد.

مشاور وزیر صنعت و تجارت، استاندار هرمزگان، نماینده ولی فقیه در استان و جمع کثیری از مدیران و دست اندرکاران عرصه صادرات در این برنامه حضور داشتند.

در این مراسم، اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر برای دومین سال متوالی بعنوان یکی از دستگاههای تاثیرگذار در اتصال حلقه های صادرات استان مورد تجلیل قرار گرفت. بر همین اساس، "محمد محسنی" مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر لوح تقدیر خود را از دستان نماینده عالی دولت در استان دریافت کرد.

در متن این لوح تقدیر که به امضای "جاسم جادری" استاندار و رییس کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی استان هرمزگان رسیده، چنین آمده است :« صادرات غیر نفتی بعنوان یکی از مهم ترین ارکان اقتصاد کشور همواره نقش قابل توجهی در رشد و توسعه اقتصاد ملی داشته و تولید صادرات محور در تاکیدات مستمر مقام عظمای ولایت روشنگر راه اقتصاد بوده است. همت و تلاش شما در راستای توسعه صادرات غیر نفتی و نقش آفرینی در جهت حمایت از فعالان این عرصه به خصوص در شرایط کنونی اثرات ملموسی در شکوفایی اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و کسب موفقیت در اقتصاد بین المللی دارد.

تقدیر از مدیر

ضمن تبریک روز ملی صادرات، بدینوسیله انتخاب جنابعالی را به عنوان "خادم نمونه استانی در حوزه صادرات غیر نفتی در سال 94" تبریک می گویم و امیدوارم در سال "اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" همگام و همراه با سیاست های نظام مقدص جمهوری اسلامی با بهره گیری از حداکثر توان، تجارب و امکانات موجود در پیشبرد اهداف اقتصادی در عرصه صادرات غیر نفتی کوشش نمایید.»

 شایان ذکراست، در این مراسم از "محمد زارعی" مدیر بندر جاسک نیز در راستای توسعه صادرات غیر نفتی تجلیل شد.

تقدیر از مدیر

۱۸ آبان ۱۳۹۵ ۱۰:۰۱
روابط عمومی اداره بنادرودریانوردی شهید باهنر |
تعداد بازدید : ۶۶۶