اخبار

محمد محسنی مسئول پیگیری و راه اندازی خط کشتیرانی گردشگری هرمزگان –عمان شد

محمد محسنی مسئول پیگیری و راه اندازی خط کشتیرانی گردشگری هرمزگان –عمان شد
مدیر اداره بنادرودریانوردی شهید باهنر وشرق استان هرمزگان با موافقت دکتر جاسم جادری استاندار هرمزگان ، مسئول پیگیری وراه اندازی خط کشتیرانی در حوزه مسافری و گردشگری بین استان هرمزگان و کشور عمان شد.

به گزارش روابط عمومی اداره بنادرودریانوردی شهید باهنر: یکی از اعضای فعال هیات تجاری وبازرگانی استان که استاندار هرمزگان را در سفر به کشور عمان همراهی کرده مدیر اداره بنادرودریانوردی شهید باهنر بوده است.

بنادرشهید باهنر،جاسک وسیریک از جمله بنادرفعال و پیشرو در حوزه مبادلات اقتصادی با کشور عمان هستند که بر اساس آمارهای موجود سالیانه بالغ بر یک میلیون تن کالا به بنادر مسقط ،صحار،خصب و...صادر کرده است.

با توجه به جایگاه اداره بنادرودریانوردی شهید باهنر وبنادر شرق در استان و رونق تجارت منطقه و صادرات محصولات استانهای جنوبی به کشور عمان ،واگذاری این مسئولیت به مدیری کارآمد می تواند صنعت گردشگری ومسافری در حوزه دریا را با رشد و شکوفایی خوبی روبرو نماید.

گفتنی است : اداره کل امور اقتصادی استانداری هرمزگان این حکم را پس از موافقت استاندار هرمزگان به محمد محسنی ابلاغ نموده است. 

در متن این حکم آمده است:

نظر به راهبرد سیاست خارجی جمهوری اسلامی در افزایش سطح تعاملات فی مابین جمهوری اسلامی ایران و سلطنت عمان و به تبع آن تعمیق روابط استان هرمزگان و استان مسندم و تشکیل کمیته پیگیری مصوبات دو استان به عنوان بخشی از سند کمیته پیگیری اجلاس مشترک پانزدهم ایران و عمان جنابعالی به عنوان مسئول پیگیری برقراری خطوط کشتیرانی فی مابین استان هرمزگان و استان مسندم منصوب می گردید.

۲ مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۰۱
روابط عمومی اداره بنادرودریانوردی شهید باهنر |
تعداد بازدید : ۷۴۹