اخبار

تعمیر اساسی 4 پست اسکله های شناور بندر شهید حقانی تا پایان سال 94

تعمیر اساسی 4 پست اسکله های شناور بندر شهید حقانی تا پایان سال 94
مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر از تعمییرات اساسی 4پست اسکله بندر شهید حقانی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی بندر شهید باهنر ،"محمد محسنی" ضمن گزارشی از بروزرسانی تجهیزات و امکانات بنادرشهید باهنرو شرق استان از داکینگ 4 پست اسکله شناور بندر شهید حقانی برای بازدید دوره ایی 5 ساله تا پایان سال جاری خبر داد .
مدیراداره بنادرودریانوردی شهیدباهنروشرق استان گفت: با توجه به وظایف سازمانی ، در راستای ارائه خدمات شایسته به شهروندان استان وهموطنان ایرانی اقدامات لازم را در زمینه افزایش ضریب ایمنی تجهیزات دریایی خصوصاً تردد مسافری را در دستور کار خود قرار دادیم.
وی افزود : 4 پست اسکله شناور که هرکدام به طول 22 وعرض5 و ارتفاع 1/6 متر که سال ساخت آنهامربوط به سال 89 بوده را برای بازدید دوره ایی 5 ساله به داک ،که عملیات ضخامت سنجی، تعویض ورق، تعویض زینگ، سندپلاست، رنگ آمیزی، دولایه کردن لاستیک و تعبیه تجهیزات ایمنی بر روی این اسکله ها انجام خواهدشد.
"محسنی" با بیان اینکه در مرحله اول 2 پست اسکله شناور بندر شهید حقانی برای تعمیرات اساسی از بندر خارج شده و امیدواریم تا پایان سال 94 عملیات بازدید های دوره ایی اسکله های بندرمسافری شهید حقانی به پایان برسداظهارداشت، برای آسایش ورفاه مسافرین تمام امکانات موجود را بسیج کرده ایم تا خطرات احتمالی را به حداقل ممکن برسانیم و کیفیت خدمات رسانی به مسافرین دریایی راارتقاء دهیم.

۱۵ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۰۵
روابط عمومی اداره بنادرودریانوردی شهید باهنر |
تعداد بازدید : ۱,۱۳۱