اخبار

پیام تبریک مدیراداره بنادرودریانوردی شهیدباهنروشرق استان به مناسبت عید سعید غدیر خم

پیام تبریک مدیراداره بنادرودریانوردی شهیدباهنروشرق استان به مناسبت عید سعید غدیر خم
"محمدمحسنی" مدیر اداره بنادرودریانوردی شهیدباهنروشرق استان هرمزگان طی پیامی فرا رسیدن عید سعید غدیر خم را تبریک و تهنیت گفت.
بسمه تعالی
فرا رسیدن 18 ذی الحجه، عید سعید غدیر خم، هنگامه طلوع آفتاب امامت از آسمان نبوت،موسم اکمال دین و ارادت به ساحت کبریایی مولای عشق و ایمان، حضرت علی (ع) راصمیمانه خدمت مردم فهیم استان هرمزگان ،جامعه بزرگ دریایی وهمکاران گرامی دربندرشهیدباهنروشرق استان تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
بر همه ما شیعیان فرض است که در مسیر ولایت و تولا به ساحت نورانی امامت که فروغ مشعشع خود را از حجه الوداع گرفت، گام برداریم و از خداوند قادر متعال می خواهیم ما را در پیروی از مولایمان حضرت امیرالمؤمنین علی (ع) که غدیر متعلق به اوست راهنما و رهنمون باشد.
بحمدالله امروز سایه سار ولایت و خنکای معنویت بر پهندشت ایران عزیز و اسلامیمان چترگسترانده و تأسی به سیره معصومین(ع) چراغ راهی است تا سرمنشاء معنویت و ایمان را ازعمق وجودمان پاس بداریم و نیک شماریم.
رجاء واثق دارم مادامی که عطر ولایت و ولایتمداری جان و دلمان را می پیراید و خوشگوار می سازد، گزندی جامعه و کشورمان را تهدید نخواهد ساخت و ایمان دارم غدیر حبل المتین پیامبرعظیم الشأن اسلام است تا از برکت توسل به آن، نور امید و ارادت و ایمان را در جان و روانمان متجلی سازیم.
یک بار دیگر فرصت را مغتنم شمرده، فرا رسیدن این روز بزرگ را تبریک عرض نموده و به برکت این روز عزیز از خداوند متعال سربلندی روزافزون همه هموطنان عزیز را خواستارم.
۹ مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۵۸
روابط عمومی اداره بنادرودریانوردی شهید باهنر |
تعداد بازدید : ۷۳۳