اخبار

پیام تبریک مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر به مناسبت هفته دفاع مقدس

پیام تبریک مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر به مناسبت هفته دفاع مقدس
محمدمحسنی درپیامی بمناسبت هفته دفاع مقدس این ایام رابه جامعه بزرگ دریایی وبندری تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی بندر شهید باهنر ،"محمد محسنی" درپیامی بمناسبت هفته دفاع مقدس وروز تجلیل از شهیدان و ایثارگران گفت: وظیفه ما زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان و رسیدگی مناسب به خانواده معظم شهداء و جانبازان گرانقدر است.

متن پیام به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
 دفاع مقدس ، نام آشناترین واژه در قاموس حماسه های عزت آفرین ایران است که خاطرات دلاوریهای آن ، در تاریخ شکوهمند این دیار به یادگار خواهد ماند.
زیباترین فصل این فرهنگ عاشورائی ، خالقان این حماسه عظیم اند، شهیدان، جانبازان و خانواده های معظم ایشان که با صلابت اراده و نور ایمان ، رهنورد راه مقدسی شدند که پاداش آن جاودانگی و بقا بود.
قهرمانانی که صبح روشن پیروزی را برای مردم خوب ایران اسلامی به ارمغان آوردند.
ضرورت اجتناب  ناپذیر هر توسعه ایی ، عبور از بحران هاست و جنگ با شرایط دشوارش ، یکی از بحران هایی بود که نظام مقدس ما با عبور ازآن ، زمینه توسعه همه گیر اجتماعی ، سیاسی ، اقتصادی و فرهنگی را فراهم آورد.

بدینوسیله مراتب تهنیت و تبریک خویش را به مناسبت این ایام غرور آفرین ابراز نموده و از خداوند متعال سربلندی ایران اسلامی و توفیقات روزافزون مردم شریف استان هرمزگان،جامعه بزرگ دریایی وبندری، ایثارگران،جانبازان وخانواده معظم شهداء ونیروهای مسلح قهرمان را درظل توجهات حضرت ولی عصر (عجل ا... تعالی فرجه الشریف) و در پرتو منویات مقام معظم رهبری مسألت می نمایم.


۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۰۴
روابط عمومی اداره بنادرودریانوردی شهید باهنر |
تعداد بازدید : ۱,۱۶۶