اخبار

مشکل سوخت موتور لنج ها ی تجاری مورد بررسی قرار گرفت .

مشکل سوخت موتور لنج ها ی تجاری مورد بررسی قرار گرفت .
طی نشستی محمد آشوری نماینده محترم مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی با صاحبان موتور لنج های تجاری مشکل افزایش سوخت شناورها مورد بررسی قرار گرفت.

 به گزارش روابط عمومی اداره بنادر ودریانوردی شهید باهنر ، در نشستی که با حضور محمد آشوری ، محمد محسنی ونماینده اتاق بازرگانی در جمع صاحبان لنج های تجاری وصادر کنندگان محصولات کشاورزی برگزار شد افزایش نرخ سوخت مورد نیاز لنج های تجاری مورد ارزیابی قرار گرفت .

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از مالکان لنج های تجاری که در جابجایی کالاهای صادراتی نقش مهمی در اقتصاد کشور بعهده دارند ، و در سرما و گرمای منطقه از هیچ تلاشی در این راستا دریغ نمی ورزند، و وظیفه ماست تا در فراهم ساختن بستر مناسب برای فعالیت این قشر زحمت کش آستین همت را بالا بزنیم و پیگیری لازم را در خصوص مشکلات پیش رو داشته باشیم .

در ادامه این نشست صاحبان لنج های تجاری یاد آور شدند ، اگر حمایتی از سوی دولت به فعالان این عرصه صورت نپذیرد فعالیت تجاری در منطقه ضعیف می شود و به تبع بیکاری به اوج خود می رسد چرا که در حال حاضر در هر شناور تجاری بیش از 10 نفر مشغول  کار هستند که رکود در این صنعت باعث بیکاری هزاران نفر در شهرستانهای حاشیه خلیج فارس می شود .