اخبار

امام جمعه جزیره هرمز از خدمات سازمان بنادر و دریانوردی قدردانی کرد

امام جمعه جزیره هرمز از خدمات سازمان بنادر و دریانوردی قدردانی کرد

به دنبال حضور محمد محسنی مدیر اداره بنادر ودریانوردی شهید باهنر وشرق استان هرمزگان در مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه جزیره هرمز به عنوان سخنران پیش از خطبه این مراسم ، امام جمعه جزیره از خدمات سازمان بنادر و دریانودی تقدیر و تشکر کرد.
حجت السلام مناقبیان امام جمعه جزیره هرمز از توجه سازمان بنادر و دریانوردی در افزایش دامنه خدمت رسانی به مردم این جزیره و برنامه های در دست اقدام سازمان نظیر لایه روبی بندرگاه همچنین افزایش تعداد شناورها به این جزیره قدردانی کرد.
در مراسم نماز جمعه هرمز محمد محسنی که به عنوان سخنران پیش از خطبه ها حضور بهم رسانده بود ضمن تبریک اعیاد ماه رجب خصوصا سالروز  تولد حضرت علی (ع) و روز ملی خلیج فارس، به بخشی از برنامه ها در راستای توسعه فعالیتهای سازمان بنادر و دریانوردی که عمدتآ از فاز اول موضوع تملک اراضی در محدوده بندر گاه هرمز بوده اشاره کرد و گفت: سازمان بنادر و دریانوردی به هرمز به عنوان سنگر تاریخ دریایی کشور نگاه می کند و با توجه به توسعه دریا محور که مدنظر مسئولین سازمان است در این جزیره قطعآ حوزه خدمت رسانی به مردم افزایش خواهدیافت.
حضور مدیر بندر باهنر در این مراسم که برای اولین بار صورت می گرفت با استقبال و رضایت ساکنین جزیره و معتمدین روبرو شد و پس از برگزاری نماز ، محمد محسنی با حضور در جمع گرم و صمیمی مردم به تشریح سیاستهای کلان سازمان در حوزه دریایی این جزیره پرداخت.

هر ساله به مناسبت فتح جزیره هرمز توسط سپاه ایرانیان به رهبری امام قلی خان که روز ملی خلیج فارس نامگذاری شده آیین گرامیداشت باشکوهی در استان هرمزگان و به شکل ویژه در جزیره هرمز برگزار می شود.

  


 

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۶:۵۲
روابط عمومی اداره بنادرودریانوردی شهید باهنر |
تعداد بازدید : ۱,۴۵۷