اخبار

برگزاری دو دوره آموزشی در بندر شهید باهنر

برگزاری دو دوره آموزشی در بندر شهید باهنر
دو دوره آموزشی با هدف ارتقاء سطح آگاهی و دانش کارکنان بندر شهید باهنر در محل سالن اجتماعات این بندر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر، در این دوره آموزشی که بیش از 100 نفر مدیران و کارشناسان بندر شهید باهنر و بنادر تابعه حضور داشتند، آموزش هایی در خصوص مسائل پیرامون آسیب های اجتماعی و فساد اداری ارائه شد.
در این برنامه دکتر "منصور اخلاقی پور" مدرس دانشگاه و مدیر آموزش و پژوهش صدا و سیمای مرکز خلیج فارس به عنوان سخنران اصلی در زمینه ارتقای سلامت اداری توضیحاتی ارائه کرد.

همچنین دوره آموزشی بدو تصدی به منظور آشنایی کارکنان جدید بندر شهید باهنر با مسائل امنیتی و حفاظت اطلاعاتی از دیگر برنامه هایی بود که در این بندر برگزار شد.

در این دوره آموزشی که به همت اداره کل حراست سازمان بنادر و دریانوردی کشور و همکاری حراست اداره بنادر و دریانوردی بندر شهید باهنر انجام شد، 25 نفر از کارکنان جدید الاستخدام حضور داشتند.

لازم به ذکراست، دسترسی به آبهای آزاد جهان از طریق خلیج فارس، اتصال به شبکه بین المللی راه آهن و شبکه راههای بین المللی ، نزدیکی به مناطق آزاد قشم و بنادر تجاری خلیج فارس از ویژگی های بندر شهید باهنر است.

گفتنی است، کشتی های با ظرفیت 30 هزارتن و آبخور 10 و نیم متر در این بندر پهلو می گیرند و صادرات کالاهای نفتی و غیر نفتی و مسافربری از دیگر ویژگی های بندر شهید باهنر است. همچنین روزانه 10 هزار تن کالا در این بندر تخلیه و بارگیری می شود.

سمینارآموزشی سلامت اداری

۲۳ دی ۱۳۹۲ ۰۹:۴۹
تعداد بازدید : ۲,۳۲۳