اخبار

تقدیر وتشکر فرماندار بندرعباس از مدیریت بندر ودریانوردی شهیدباهنر

تقدیر وتشکر فرماندار بندرعباس از مدیریت بندر ودریانوردی شهیدباهنر
مرادی فرماندار بندرعباس با اهداء لوح سپاس از تلاشهای شبانه روزی عوامل پرتلاش اداره بندر ودریانوردی شهیدباهنر تقدیر وتشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره بندر ودریانوردی شهیدباهنر، مرادی فرماندار بندرعباس با اهداء لوح سپاس از تلاشهای شبانه روزی عوامل پرتلاش اداره بندر ودریانوردی شهیدباهنر در طرح تسهیلات سفرهای نوروزی که در راستای فراهم کردن سفری امن وبدون حادثه وبه یاد ماندنی هموطنان گرامی فعالیت کرده اند تقدیر وتشکر کرد. در بخشی از این سپاسنامه که به مدیریت محترم بندر ودریانوردی شهیدباهنر اهداء شد آمده است :
بی شک توسعه و پیشرفت نظام مقدس  جمهوری اسلامی مرهون زحمات بی شائبه خدمت گزارانی است که مخلصانه در راه تحقق آرمانهای آن تلاش و کوشش می نمایند.  
احمد مرادی در بخش دیگری از این متن آورده است ؛ بر خود لازم میدانم در سالی که مزین به سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی می باشد، از تلاشهای ارزنده شما در خدمت به گردشگران و میهمانان نوروزی تشکر و قدردانی نمایم.   توفیق روزافزون حضرتعالی را در خدمت به مردم شریف و نجیب شهرستان بندرعباس در ظل توجهات حضرت ولی عصر ( عج ) مسئلت می نمایم . انشاالله موفق و پیروز باشید .

 

                    


۲۱ فروردین ۱۳۹۲ ۱۵:۳۷
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۱,۴۷۱