اخبار

تجلیل از اعضای ستاد دائمی تسهیلات سفرهای نوروزی هرمزگان

تجلیل از اعضای ستاد دائمی تسهیلات سفرهای نوروزی هرمزگان
از امینی مدیربندر ودریانوردی شهیدباهنر به عنوان اعضای ستاددائمی تسهیلات سفرهای نوروزی هرمزگان تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره بندر ودریانوردی شهیدباهنر، این مراسم که در روز یکشنبه مورخ 92/1/18 انجام شد؛
استاندار هرمزگان گفت : ورود بیش از 12 میلیون مسافر نوروزی به استان و رضایت از خدمات ارائه شده نشان دهنده مهمانپذیر بودن استان و برخورداری از ظرفیت های مناسب برای جذب گردشگر است. عزیزی در مراسم تجلیل از اعضای ستاد دائمی سفرهای نوروزی هرمزگان افزود : استان با دارا بودن همه امکانات ، خدمات و تعامل و همکاری بین دستگاهها ، توانست چند برابر ظرفیت خود مسافر نوروزی جذب کند.
در همین راستا امینی مدیر بندر ودریانوردی شهیدباهنرگفت: بنادرمجاز مسافری شرق استان با مدیریت بندر شهیدباهنر ضمن نظارت دقیق از نحوه خدمت رسانی در همه ایام سال، در طول مدت طرح نوروزی هم همچون گذشته با دراختیار داشتن شناورهای ایمن واستاندارد وبه کار گیری کارشناسان وناظران دارای تخصص و تجربه در زمینه دریایی وبندری با جابجایی 345هزار نفر مسافر وانجام 3652تردد در مدت زمان طرح  نقش مهمی درتسهیل سفرهای نوروزی هموطنان گرامی داشته است . درپایان امینی از تمامی همکاران جامعه دریایی وبندری که در انجام وظایف سازمانی خود کوشا هستند تشکر وقدردانی کرد.      
 متن سپاسنامه به شرح ذیل می باشد:
                                                                                        بسمه تعالی

جناب آقای مجید امینی

مدیر محترم بندر شهید باهنر بندرعباس

سفر در گستره ایران بزرگ خود زندگی و مکاشفه ای است دوباره در تاریخی تپیده و گلگون، طبیعتی آسمانی ومردمانی آسمانی تر،  پژوهشگران و معرفان فرهنگ و هنر طبیعت ایران و تلاشگران و زمینه سازان سفر در «هرمزگان» سرزمین شکوه و زیبایی ها و «دیار حرا» به عنوان بخشی مهم از تمدن کهن و باستانی ایران، پیشگامان عرصه ای هستند که تعهد، خلاقیت، خدمت رسانی و و پشتکار، اصول بنیادین آن را شکل می دهد. این تلاش های روشنی  بخش در جهت گسترش فرهنگ گردشگری در این پهنه سپند، ارجمند و شایسته  سپاس و امتنان است. بدون شک ایفای نقش و بهره گیری از توانمندی شما در ستاد نوروزی برگ زرین دیگری در معرفی فرهنگ غنی ایران اسلامی، تعمیق باورهای عمیق ملی، معرفی جاذبه های گردشگری و توسعه رو به رشد منطقه بوده و خواهد بود. بدینوسیله همراهی و حضور اثربخش جنابعالی در راستای رشد و تعالی نام ایران و توسعه گردشگری را ارج نهاده و با افتخار لوح سپاس خادمین ستاد دائمی تسهیلات سفرهای استان در نوروز به شما تقدیم می گردد. امیداست همواره در جهت پاسداشت و معرفی شاخصه های تاریخی و طبیعی هرمزگان، تقویت و توسعه صنعت گردشگری و سرافرازی ایران اسلامی موفق باشید. توفیقات روزافزون جنابعالی را در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) از درگاه ایزد منان مسئلت می نمایم.

                                                                                                  ابراهیم عزیزی

استاندار و رییس ستاد دائمی تسهیلات سفر استان هرمزگان

۱۹ فروردین ۱۳۹۲ ۱۶:۴۷
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۱,۱۸۱